РАБОТНО ВРЕМЕ (ВТОРНИК – ПЕТОК) ОД 12:00 ДО 20:00
САБОТА 10:00 14:00

Ново во Скопје!

REVIVE Wellness & Spa нуди решенија за медицински, здравствени и ментални проблеми и се наоѓа на одлично место во центарот на Скопје во близина на новата железничка станица. “Ривајв” на граѓаните ќе им заштеди и време и пари а ќе бидат целосно променети и опуштени.


Третмани и апарати за прв пат во Македонија!

Здравјето и убавината се нашата мисија!
 

СОЛТАРИУМ (ХАЛОТЕРАПИЈА)

Решение против респираторни и кожни заболувања за деца и возрасни. Се препорачува кај: » воспалувања на горни и долни дишни патишта, синуси, ларингитис, фарингитис; » алергии, псоријаза, неуродерматитис, егземи, слаб имунитет; » хроничен умор, префорсираност и исцрпеност, депресија, стрес, откажување од цигари.
Повеќе

УЛТРАТОН – ULTRATONE

Идеално решение за затегнување на лице и тело; » Обликување и квалитетно слабеење; » Разбивање и исфрлање на масни ткива и целулит; » Липолиза – ултра брза редукција во обем; » Виртуелен боди билдинг; » Лифтинг на лице, гради и задник; » Против стареење и брчки.
Повеќе

НЕИНВАЗИВНА ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛО

на ефективен и безбеден начин, ХимФу кавитацијата овозможува видливи резултати во губење во обем од 2-4 см за само еден третман од 20 минути. » На безболен и неинвазивен начин ги отстранува наталожените масни ткива од вашето тело без да се вратат, без анестезија, операција, дупчиња или хематоми; » Целосна елиминација на наталожените масни ткива со директна апликација и без оштетување на кожата.

Повеќе

Ексклузивни велнес масажи

МАСАЖА СО МЕД И ЦИМЕТ - ХЕРБАЛНА МАСАЖА - КРИСТАЛНА МАСАЖА

Масажа со вулкански камења

Оваа масажа претставува динамична термотерапија која користи загреани камења од вулканска маса и овозможува детална обработка на ткивата на организмот. Овозможува смирување на нервниот систем и неутрализација на болка и несоница.


Слим експрес масажа

Оваа масажа е наменета за обработка на целото тело со поголем фокус на региите со натрупани масни наслаги. Се применува во 2 етапи како сува безболна масажа и динамична со есенцијални масла за топење на масните наслаги. Уникатното искуство со оваа масажа допринесува лесно намалување во обем и исфрлање на вишокот течности од организмот.


ЖИВЕЈ ЈА ТВОЈАТА КОМПЛЕТНА ТРАНСФОРМАЦИЈА

ЗАКАЖИ НА ТЕЛЕФОН +389 71 370 445